Ośrodek Wypoczynkowo - Integracyjny ,,Stokrotka'' w Stegnie

STEGNA to miejscowość położona w województwie pomorskim na Mierzei Wiślanej nad Zatoką Gdańską. Otoczona jest głównie przez las sosnowy oraz wspaniałe krajobrazy Żuław Wiślanych. W Stegnie znajduje się zabytkowy XVII - wieczny Kościół, w środku którego zobaczyć można unikalne podwieszone do stropu malowidła na płótnie oraz zabytkowe organy. Na uwagę zasługuje również Muzeum Bursztynu „Bursztynowa Komnata”. Wypoczywając w Stegnie warto zwiedzić wiele ciekawych miejsc, które znajdują się w jej okolicach: Trójmiasto ok. 50km, Malbork ok. 40 km, Elbląg ok. 40 km. Należy pokreślić także bliskie sąsiedztwo Stegny z miejscowością Sztutowo ze znanym Muzeum Sztutthof. Wyjątkowy mikroklimat Stegny i jej nadmorskie położenie gwarantują udany wypoczynek i relaks. 

Ośrodek Wypoczynkowy „Stokrotka”, mieszczący się przy ulicy Spacerowej 2 w Stegnie, został pozyskany nieodpłatnie przez Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej na mocy porozumienia zawartego z Warmińsko - Mazurskim Urzędem Wojewódzkim w 2006 roku. Kompleks domków jest ogrodzony i położony wśród lasu sosnowego w odległości około 450 metrów od Morza Bałtyckiego. Tak dogodna lokalizacja sprzyja częstym kąpielom zarówno słonecznym, jak i morskim. Do centrum Stegny można udać się wyznaczoną drogą leśną, co pozwala cieszyć się świeżym, czystym powietrzem, bogatym w jod. Na terenie ośrodka znajduje się 25 domków letniskowych o zróżnicowanym standardzie i ilości dostępnych miejsc dla wypoczywających. Teren ośrodka jest ogrodzony, co pozwala na bezpieczny wypoczynek rodzin z dziećmi. Wszystkie domki wyposażone są w aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, zlew i naczynia). W skład kompleksu domków letniskowych, które pozostają do dyspozycji wczasowiczów wchodzi: 13 domków trzyosobowych, 8 domków czteroosobowych (ze wspólnym węzłem sanitarnym, zawierającym kabiny prysznicowe oraz zlewy i toalety), 4 domki czteroosobowe z łazienkami wewnątrz domków. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się utwardzony parking samochodowy. Do dyspozycji gości pozostaje także świetlica, w której można spędzić czas m.in. grając w tenisa stołowego, czy oglądając telewizję.

Ośrodek oferuje również wypoczynek dla osób będących mieszkańcami DPS lub uczestnikami, ŚDS, WTZ, ZAZ oraz osób objętych pomocą społeczną przez Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Ponadto przewidziane są zniżki dla dzieci i młodzieży w szczególności grup zorganizowanych.

W przyszłości w planach Ośrodka przewiduje się poszerzenie oferty dla osób niepełnosprawnych z chwilą uzyskania środków finansowych na ten cel.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

 

Administrator danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018 (zwanym dalej RODO) Administratorem danych osobowych jest: Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej, ul. Czerwonego Krzyża 2, 82-300 Elbląg, tel: 55 236 25 54

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych

adres e-mail: iodesops@edpo.pl

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Administratora, w tym realizacji Państwa praw.

Przetwarzanie na potrzeby wykonania umowy

art. 6 ust. 1 lit. b RODO

1.       Będziemy przetwarzać Państwa dane takie jak imię i nazwisko, nr telefonu, adres zamieszkania, adres e - mail.

2.       Celem przetwarzania jest organizacja wypoczynku, tj. rezerwacja terminu, wystawienie faktury lub rachunku, rozliczenie pobytu.

3.       Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do zorganizowania pobytu.

4.       Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy oraz przez okres niezbędny do spełnienia obowiązków prawnych wynikających z obowiązku przechowywania dokumentacji księgowej oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy.

Dodatkowy okres przechowywania danych osobowych

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach Administrator będzie przechowywał materiały archiwalne zawierające dane osobowe przez czas wynikający z przepisów tej ustawy.

Kategorie odbiorców

Państwa dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom realizującym zadania na rzecz administratora danych osobowych, takim jak:

-      dostawcy oprogramowania wyłącznie w celu zapewnienia ich sprawnego działania z zachowaniem zasad ochrony danych osobowych i poufności ich przetwarzania,

-      operatorzy pocztowi w celu zapewnienia korespondencji.

 

Prawa osób

 

Prawo żądania dostępu, sprostowania i ograniczenia przetwarzania danych osobowych

Mają Państwo prawo do:

-      dostępu do swoich danych,

-      sprostowania danych,

-      ograniczenia przetwarzania.

 

Prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego

Skargę można złożyć do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na adres ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.

 

 

CENNIK
Koszt domków w sezonie 2019 r.
rodzaj domku cena brutto (doba)  
domek 3-osobowy 116,64 zł  
domek 4-osobowy (średni) 142,56 zł  
domek 4-osobowy 151,20 zł  
domek 4-osobowy łazienką 190,08 zł  

 

Koszt wynajęcia domku na 1 - 2 doby

rodzaj domku

cena brutto (doba)

 

domek 3-osobowy

129,60 zł

 

domek 4-osobowy (średni)

151,20 zł

 

domek 4-osobowy

162,00 zł

 

domek 4-osobowy z łazienką

205,20 zł

 

 

Zniżki
grupy zorganizowane ( min. 15 osób )
rodzaj domku cena brutto (doba)  
domek 3-osobowy 106,92 zł  
domek 4-osobowy (średni) 133,92 zł  
domek 4-osobowy 142,56 zł  
domek 4-osobowy z łazienką 181,44 zł  

W indywidualnych, szczególnych przypadkach możliwość obniżenia ceny.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Ośrodka ,,STOKROTKA” w Stegnie.

Środki pozyskane z turnusów przeznaczone zostaną na podniesienie standardów świadczonych usług w tym poprawę stanu technicznego i wyposażenia domków dostosowanych do potrzeb niepełnosprawnych.


Ośrodek wypoczynkowy ,,STOKROTKA”

ul. Spacerowa 2
82-103 Stegna

 tel. (55) 236 25 54, kom. 537 66 31 05

 

 

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie
Ośrodek Wypoczynkowy ,,Stokrotka' w Stegnie